Ziyaretçi Bilgileri

Neden Ziyaret Etmelisiniz
Yeni işbirliklerine kapı açmak, gelişmekte olan sektördeki yatırım fırsatlarını yakalamak, ulusal ve uluslararası uzmanların katılımı ile düzenlenecek Workshop Presentation Programını dinleyebilmek ve çok daha fazlası için sizleri STT Show Eurasia 2019 Fuarına davet ediyoruz.

Fuarın Künyesi
Fuarın tarihi, yeri, resmi açılış saati, brüt ve net sergileme alanı, beklenen katılımcı ve ziyaretçi gibi birçok detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Kaydı
Online ziyaretçi formunu doldurarak, fuar alanında kayıt için ayrıca sıra beklemeden, fuarı kolay ve ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.

Sergilenecek Ürün Grupları
STT Show Eurasia 2019 Fuarında, Yüzey İşlem Kimyasalları, Kimyasal Son İşlem Teknolojileri, Mekanik Son İşlem, Ölçüm, Analiz, Test ve Kontrol için Makine ve Ekipmanlar, Çevre Güvenliği, Koruma ve İşçi Sağlığı, Mühendislik ve Destek Hizmetleri konularında hizmet veren katılımcılarımızla buluşabilirsiniz.

Ziyaretçi Profili
Ağır Ekipmanlar, Alüminyum, Galvaniz Sanayi, Beyaz Eşya ve Elektrikli Cihazlar, Bobin Endüstrisi, Boru Kaplama, Demir Çelik Sanayi, Enerji Sektörü, Fason Boyahaneler, Havacılık Sanayi, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Kilit Menteşe Sanayi, Makina ve Yedek Parça, Mobilya Metal Aksesuarlar, Mutfak Banyo Aksesuarları, Armatür, Mücevherat ve Kuyumculuk Sanayi, Otomotiv Endüstrisi ve Yan Sanayi, Seramik Sektörü, Soğuk Şekillendirme, Tekstil (Metal Aksesuarlar), Yüzey İşlem Kimyasalları Üreticileri ve Kullanıcıları ve çok daha fazlası STT Show Eurasia 2019 Fuarında ziyaretçi olarak bulunacaklardır.

Katılımcı Listesi
Yurt içi ve yurt dışından STT Show Eurasia 2017 Fuarına katılan şirketlere ve bu şirketlerle ilgili fuar detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Workshop Presentation Programı
STT Show Eurasia 2019 Fuarı ile eşzamanlı olarak gerçekleşecek Workshop Presentation Programı sayesinde tüm ziyaretçilerimiz Boya ve Kaplama Sektörleri hakkında yeni gelişmeleri ücretsiz olarak öğrenebilecekler.

Seyahat Bilgileri
Fuar alanına nasıl gelebilirim? İstanbul’un çeşitli bölgelerinden İstanbul Fuar Merkezi’ne Metrobüs, Metro, Otobüs, Deniz Otobüsü ve kendi aracınızla nasıl gelebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

İstanbul Rehberi
İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar, eğlence mekanları, fuar alanına yakın bölgede gezilecek yerler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve restoranlar, diğer bölgelerde dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar, İstanbul’un genel iklim özellikleri ve IDTM’de yer alan banka ve mağazaları İstanbul Rehberi’nden bulabilirsiniz.

Ziyaretçiler Tarafından Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)
Ziyaretçi Kaydımı nasıl yapabilirim? Fuar giriş ücreti nedir? Fuarın Ziyaret Saatleri Neler? Workshop Seminerleri'ne katılmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu? Bunlar ve bunlar gibi birçok sorunuzun cevabına buradan ulaşabilirsiniz.

Otel ve Konaklama
Otel ve konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm ortağımızla iletişime geçebilirsiniz.

Organizatör
Destekleyenler