Fuar

Destekleyenler
Surtech Eurasia  fuarını destekleyen kurum iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Hakkında
Surtech Eurasia dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçi ve katılımcılarına İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Katılımcı Listesi
Yurt içi ve yurt dışından Surtech Eurasia Fuarına katılan şirketlere ve bu şirketlerle ilgili fuar detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yerleşim Planı
Güncel yerleşim planını görmek ve stand rezervasyonu yapmak için sales@artkim.com.tr adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Sergilenecek Ürün Grupları
Surtech Eurasia Fuarında, Yüzey İşlem Kimyasalları, Kimyasal Son İşlem Teknolojileri, Mekanik Son İşlem, Ölçüm, Analiz, Test ve Kontrol için Makine ve Ekipmanlar, Çevre Güvenliği, Koruma ve İşçi Sağlığı, Mühendislik ve Destek Hizmetleri konularında hizmet veren katılımcılarımızla buluşabilirsiniz.

Ziyaretçi Profili
Ağır Ekipmanlar, Alüminyum, Galvaniz Sanayi, Beyaz Eşya ve Elektrikli Cihazlar, Bobin Endüstrisi, Boru Kaplama, Demir Çelik Sanayi, Enerji Sektörü, Fason Boyahaneler, Havacılık Sanayi, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Kilit Menteşe Sanayi, Makina ve Yedek Parça, Mobilya Metal Aksesuarlar, Mutfak Banyo Aksesuarları, Armatür, Mücevherat ve Kuyumculuk Sanayi, Otomotiv Endüstrisi ve Yan Sanayi, Seramik Sektörü, Soğuk Şekillendirme, Tekstil (Metal Aksesuarlar), Yüzey İşlem Kimyasalları Üreticileri ve Kullanıcıları ve çok daha fazlası Surtech Eurasia Fuarında ziyaretçi olarak bulunacaklardır.

İstanbul Fuar Merkezi
İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan ve İDTM tarafından işletilen Türkiye’nin en büyük fuar alanlarına sahip İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de her yıl ortalama 100 fuar yapılmaktadır.
Fuar Merkezine ulaşmak için çeşitli ulaşım seçenekleri ile bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Neden İstanbul
Surtech Eurasia Fuarının düzenleneceği yerin neden İstanbul olarak seçildiğini merak edenler, gerekli detaylara buradan ulaşabilirler.

Fuar Broşürü
Fuar Broşürünü buradan indirebilirsiniz.

Sponsorluk Seçenekleri
Çeşitli Sponsorluk seçeneklerinden size en uygun olanı bulabileceğiniz Sponsorluk Seçenekleri Broşürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Organizatör
Destekleyenler