İş Bağlantılarınızı Geliştirmeye Sanal Fuarda Devam Edin!

 

“Sektörde birçok yeni iş birlikteliğinin temellerinin atılacağı sanal fuar platformu 27 Kasım 2021 - 27 Şubat 2022 tarihleri arasında sizlerle buluşacak. Sanal fuar seçeneği ile platform fiziki fuarın sonrasında katılımcılar ve ziyaretçiler için etkin ve uzun soluklu bir iletişim şansı sunacak. Yeni pazarların kapısını bu kez de sanal ortamda aralayın!

Fuar, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ve katılımcıları hem fiziki hem de dijital ortamda ağırlayarak iş bağlantılarının güçlendirilmesinde önemli rol oynayacak.

Fuar Atmosferine Sanal Bakış
Fiziki fuar ardından 3 ay boyunca erişime açık kalacak sanal fuar platformunda sektörün lider firmaların sanal standlarını ziyaret edin ve iletişim kurun.
Yeni İş Bağlantıları

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak yüzlerce katılımcı firma ile sanal bağlantı şansı; hammadde, makine ve ekipman alanlarında yüzlerce ürün ve hizmet bu platformda sizleri bekliyor.

Turkchem TV’den Canlı Yayınlar

Kimya sektörünün tek Youtube kanalı olan Turkchem TV kanalından yapılacak canlı yayınlar ile fuarda gerçekleşecek olan konferanslar, panel oturumları, katılımcılarımız ile röportajlar sektör profesyoneli ile bulaşacak.

Düzenleyen :Copyright © 1996-2021 Artkim Group. Tüm hakları saklıdır.