<

Katılımcı Bilgileri

Neden Katılmalısınız
Rakiplerinizin yer aldığı, ürünlerinizi niş pazarında gösterebileceğiniz, Satış Olanaklarınızı arttıracak, Müşteri İlişkilerinizi geliştirecek, Sektör Bağlantılarınızı genişletecek, yerli ve yabancı sektör liderleri ile Görüşme İmkânı bulacağınız, Marka Bilinirliğinizi yükseltebileceğiniz, sektörde markanızın Pazarlamasını yapabileceğiniz, ücretsiz Workshop Sunumları gerçekleştirebileceğiniz ve Prestijinizi optimum noktaya çıkarabileceğiniz Surtech Eurasia 2023 Fuarını kaçırmayın.

Fuarın Künyesi
Fuarın tarihi, yeri, resmi açılış saati, brüt ve net sergileme alanı, beklenen katılımcı ve ziyaretçi gibi birçok detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Stand Başvuru Formu
Surtech Eurasia 2023 Fuarında Katılımcı olarak yer almak için Stand Başvuru Formunu doldurup bize yollamanız yeterlidir.

Sponsorluk Seçenekleri
Çeşitli Sponsorluk seçeneklerinden size en uygun olanı bulabileceğiniz Sponsorluk Seçenekleri Broşürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Katılımcılar Tarafından Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)
Workshop programında sunum yapmak için ne yapmalıyım? Fuar kurulum ve söküm tarihleri nedir? Fuar katılımcıları için giriş ve çıkış saatleri nelerdir? Başvurular için son tarih ne zaman? Bunlar ve bunlar gibi birçok sorunuzun cevabını buradan bulabilirsiniz.

Katılımcı Girişi
Surtech Eurasia 2023 Fuarı hizmetlerinden yararlanabilmeniz için tarafınıza gönderilen “Kullanıcı Adı ve Şifre” ile burada belirtilen alandan online sisteme giriş yapabilirsiniz.

Çözüm Ortakları
Fuarda size en iyi hizmeti verebileceğine inandığımız çözüm ortaklarımızın iletişim bilgileri burada yer almaktadır.

İstanbul Rehberi
İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar, eğlence mekanları, fuar alanına yakın bölgede gezilecek yerler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve restoranlar, diğer bölgelerde dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar, İstanbul’un genel iklim özellikleri ve IDTM’de yer alan banka ve mağazaları İstanbul Rehberi’nden bulabilirsiniz.

Workshop Presentation Programı
Tüm katılımcılarımızın ücretsiz olarak yeni ürünlerini ve yeni teknolojilerini tanıtabilecekleri Workshop Presentation Programı’na rezervasyon yaptırmak için yapmanız gerekenlere buradan ulaşabilirsiniz.

Otel ve Konaklama
Otel ve konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm ortağımızla iletişime geçebilirsiniz.

Organizatör
Destekleyenler